Wszystkie bestsellery
  • Banner

Wymiana baterii w IPhone
Wymiana baterii / akumulatora w Apple iPhone

Wymiana baterii w IPhone

Wymiana / montaż baterii / wadliwego akumulatora w naszym serwisie w urządzeniach marki Apple iPhone.

Akumulatory Apple mają 80% pojemności do 500 cykli ładowania, co w przypadku większości użytkowników trwa około 18-24 miesięcy. Gdy chemia baterii ulegnie pogorszeniu, może to również spowolnić działanie iPhone'a. Skorzystaj z naszego serwisu, aby wymienić baterię i przywrócić iPhone'a do pełnej wydajności.

Ważna informacja! W iphonach od modelu Xs wzwyż po wymianie baterii pojawi się powiadomienie "Nie można zweryfikować, czy ten iPhone ma oryginalną baterię Apple. Informacje o stanie baterii są niedostępne. Więcej informacji… " i będzie wyświetlana ta informacja na ekranie blokady przez pierwsze 4 dni używania urządzenia i przez 15 dni w aplikacji Ustawienia. A także nie będzie można uzyskać informacji o kondycji baterii a system iOS nie będzie mógł nią zarządzać. Jest to blokada programowa producenta przed wymianami baterii poza autoryzowanymi serwisami. Nasz serwis może wykonać usługę przełożenia samego ogniwa baterii do oryginalnej płytki sterownika BMS (Battery Management System). Co przez to uzyskamy? W urządzeniu nie pojawią się żadne komunikaty dotyczące przeprowadzonych napraw, zamontowania nieoryginalnych podzespołów, będzie można odczytać / sprawdzać kondycję oraz zarządzać wydajnością baterii. Dokładne informacje znajdą Państwo poniżej w opisach produktów.

Wymiana baterii w modelach iPhone 5, 5S, SE (2016 1 generacji), 6, 6 plus, 6S, 6S plus, 7, 7 plus, 8, 8 plus, X dokonywana jest w naszym serwisie bez przełożenia płytki sterownika BMS (Battery Management System), gdyż w tych modelach blokada programowa producenta nie występuje (brak jest komunikatu o wymienionej baterii w ustawieniach urządzenia, informacje o stanie baterii - kondycji są dostępne).

Natomiast, montaż / wymiana baterii w iPhone w modelach od Xs wzwyż tj. Xs, Xs Max, Xr, SE 2020 (2 generacji), 11, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13 itd. może być dokonana na dwa sposoby:

  • bez przełożenia płytki sterownika BMS (Battery Management System) - komunikat o wymienionej baterii w ustawieniach urządzenia, informacje o stanie baterii - kondycji są niedostępne),
  • z przełożeniem płytki sterownika BMS (Battery Management System) - brak komunikatu o wymienionej baterii w ustawieniach urządzenia, informacje o stanie baterii - kondycji są dostępne).

Przestrzegamy takie same procedury napraw co serwisy producenta, bateria zostanie prawidłowo zamontowana a telefon po naszej wymianie będzie w pełni funkcjonalny.

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-24 z 29 pozycji

Śledź nas na Facebooku