Jesteśmy firmą rodzinną, która działa na rynku nieprzerwanie od 1999 roku.

Strona WWW powstała w wyniku dynamicznie rosnącej popularności zakupów dokonywanych przez Internet. Doświadczeni wieloletnim handlem w sklepach tradycyjnych, rozumiejąc potrzeby współczesnego konsumenta, świadomie wykorzystującego atuty e-handlu, postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym, którzy cenią sobie wygodę robienia zakupów z domowego zacisza. Naszą firmę tworzą ludzie z wieloletnią praktyką. Za główny cel postawiliśmy sobie dostarczenie produktów wysokiej jakości w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym czasie. Dzięki nawiązaniu szerokich kontaktów, poznaliśmy szczegółowo ofertę producentów oraz potrzeby klientów dlatego mamy możliwość sprzedaży produktów oraz świadczenia usług najwyższej jakości. Naszą firmę wyróżnia kompleksowość oferty, zindywidualizowane podejście do klienta, stabilność, wiarygodność oraz profesjonalizm.

Dbając o komfort Klientów Sklepu Internetowego EUROMARSERWIS.PL, służymy Państwu wszelką pomocą w przypadku jakichkolwiek trudności w korzystaniu z naszego sklepu. Z przyjemnością wyjaśnimy Państwa wątpliwości związane z wyborem konkretnego produktu z naszej oferty, z kolejnymi etapami składania oraz realizacji Państwa zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo usatysfakcjonowani wysokim poziomem obsługi w naszym Sklepie Internetowym. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się być elastyczni i dopasowywać ofertę, warunki sprzedaży oraz rozwiązania informatyczne do potrzeb odbiorców. Stawiamy na zaufanie i dobre relacje z naszymi klientami będąc uważnymi na wszelkie ich propozycje oraz uwagi krytyczne.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy towary zawarte w naszej ofercie. Każdy produkt został wielokrotnie sprawdzony i pozytywnie zaopiniowany przez naszych odbiorców i klientów detalicznych.

Usługi nasze świadczymy zarówno klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym.

Właścicielem sklepu www.euromarserwis.pl jest firma:

Firma Handlowo-Usługowa EUROMAR

ul. Arki Bożka 3c

41-902 Bytom

Nr konta bankowego do wpłat:

ING Bank Śląski S.A. 29 1050 1230 1000 0022 8541 0938

Adres do serwisu dla wysyłek z uszkodzonymi / zepsutymi telefonami:

F.H.U Euromar ul. Arki Bożka 3c 41-902 Bytom 

Istnieje możliwość wysyłki do paczkomatu InPost: Paczkomat  BYT03N

Informacje dla klientów z odbiorem osobistym

Wskazówki dojazdu

Gdzie jesteśmy

Śledź nas na Facebooku