Wszystkie bestsellery
  • Banner

Odblokowanie urządzenia / usunięcie konta Xiaomi
Odblokowanie urządzenia / usunięcie konta Xiaomi Mi Account w Xiaomi

Odblokowanie urządzenia / usunięcie konta Xiaomi

Konto Xiaomi to usługa dedykowana wszystkim użytkownikom smartfonów Xiaomi, dzięki której korzystanie z ekosystemu jest prostsze, szybsze i przyjemniejsze. Umożliwia ona między innymi synchronizację i przesyłanie danych pomiędzy różnymi urządzeniami Xiaomi, dostęp do tzw. chmury Xiaomi (Mi Cloud) i zarządzanie nią, lokalizowanie urządzeń w razie ewentualnej kradzieży bądź zagubienia, a także tworzenie kopii zapasowych.

Konto Xiaomi składa się ciąg unikalnych cyfr, a do jego utworzenia wystarczy Twój numer telefonu lub adres e-mail.

Nasz serwis może odblokować urządzenie marki Xiaomi, dezaktywować / usunąć / wylogować konto Xiaomi ze smartfona, telefonu czy tabletu pod warunkiem że są Państwo jego prawowitym właścicielem. 

Konto Xiaomi można usunąć poprzez:

- usługa serwerową - nie ingerujemy w oprogramowanie, nie zmieniamy oryginalnego softu. Po wykonanej usłudze urządzenie można aktualizować, resetować, przypisać do dowolnego konta itp. Obsługujemy wszystkie modele Xiaomi i wszystkie wersje pochodzące z dowolnego kraju. Cena usługi jest zależna od kraju pochodzenia. Status urządzenia nie może być "utracony / zgubiony".

- usługa boxem - modyfikujemy oprogramowanie, zmieniamy soft. Po wykonanej usłudze w urządzeniu nie można zmienić oprogramowania oraz zalogować się do konta Xiaomi. Obsługujemy wybrane modele Xiaomi pochodzące z dowolnego kraju. Cena usługi jest zależna od modelu urządzenia. Status urządzenia może być "utracony / zgubiony".

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Śledź nas na Facebooku