Wszystkie bestsellery
  • Banner

Serwis GSM
Serwis GSM naprawa telefonów oraz tabletów Euromar Bytom

Serwis GSM

Zajmujemy się naprawą telefonów i tabletów znanych producentów takich jak Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Motorola, Alcatel, Asus, Sony, LG, Lenovo, Nokia, Oppo, Realme, Vivo, Hammer i innych. Posiadamy niezbędne do tego celu urządzenia serwisowe, ogromne zaplecze części, wykwalifikowanych techników i długoletnie doświadczenie. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług, począwszy od aktualizacji czy zmiany oprogramowania, przez wymianę uszkodzonych paneli dotykowych na usuwaniu usterek płyt głównych kończąc. Wykwalifikowana i doświadczona kadra posługująca się specjalistycznym sprzętem pozwala na dokonywanie wielu napraw „od ręki”. W przypadku poważniejszej usterki duże doświadczenie w prowadzeniu serwisu, pozwala nam na zaoferowanie korzystnych terminów realizacji zleceń oraz atrakcyjnych cen.

U nas wszystko jest przejrzyste. Podajemy ceny samych usług, a pracę możemy wykonać na częściach zakupionych w naszym sklepie lub dostarczonych przez klienta.

Poszukują Państwo usługi której nie mamy obecnie w ofercie. Prosimy o informacje odnośnie możliwości dodania jej do naszej strony - kontakt z nami.

Jest 1095 produktów.

Pokazano 1-24 z 1095 pozycji

Śledź nas na Facebooku